Bild på Jicon Works AB - Järnhandel för proffs

Kontoret
Telefon: 031-67 38 80

 
Gamla Kungsbackavägen 15
431 61 MÖLNDAL

Bild på Lars Borging - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs 

Lars Borging
Utesäljare 

Tel. 070 - 742 92 74
lars@jicon.se

 Bild på Gunnar Kristenson - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs

Gunnar Kristenson
VD/Inköpsansvarig

Tel. 070 - 742 90 94
gunnar@jicon.se

 Bild på Nicklas Borging - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs

Nicklas Borging 
Utesäljare/Försäljningschef

Tel. 070 - 742 90 79
nicklas@jicon.se


 

Bild på Pontus Bergström - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs

Pontus Bergström 
Utesäljare

Tel. 070 - 710 06 64
pontus@jicon.se

 

 

Bild på Peter Ilvered - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs

Peter Ilvered 
Innesäljare

Tel. 070 - 742 53 92
peter@jicon.se

Bild på Sofia Lindh - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs 

Sofia Lindh
Butikssäljare

Tel. 070 - 289 73 73
sofia@jicon.se

 

 

Bild på Tobias Andersson - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs

Tobias Andersson
Lageransvarig 

Tel. 070 - 742 40 57
tobias@jicon.se

Bild på Helene Jancev - Butiksmedarbetare - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs

Helene Jancev
Butikssäljare

Tel. 070 - 742 21 06
helene@jicon.se

Bild på Sandra Olsson - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs

Sandra Olsson
Lager/butikssäljare

Tel. 070 - 740 72 60
sandra@jicon.se

Bild på Lovisa Fägerhag - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Lovisa Fägerhag
Ekonomiassistent

Tel. 070 - 742 00 42
lovisa@jicon.se
Kontakta oss