Bild på Gunnar Kristensson - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Gunnar Kristenson 
VD/Inköpsansvarig

Tel. 0707-42 90 94
gunnar@jicon.se
Bild på Nicklas Borging - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Nicklas Borging 
Utesäljare/Försäljningschef

Tel. 0707-42 90 79
nicklas@jicon.se
Bild på Lovisa Fägerhag - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Lovisa Fägerhag
Ekonomiassistent

Tel. 0707-42 00 42
lovisa@jicon.se
Bild på Lars Borging - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Lars Borging
Utesäljare 

Tel. 0707-42 92 74
lars@jicon.se
Bild på Pontus Bergström - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Pontus Bergström 
Utesäljare

Tel. 0707-10 06 64
pontus@jicon.se
Bild på Fredrik Andreasson - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Fredrik Andreasson
Utesäljare

Tel. 0707-42 53 17
fredrik@jicon.se
Bild på Peter Ilvered - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Peter Ilvered 
Innesäljare

Tel. 0707-42 53 92
peter@jicon.se
Bild på Tobias Andersson - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Tobias Andersson
Innesäljare

Tel. 0707-42 40 57
tobias@jicon.se
Bild på Johanna Rönnbom-Eliasson - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs

Johanna

Rönnbom-Eliasson

Butikschef 

Tel. 0707-42 04 62
johanna@jicon.se

Bild på Sofia Lindh - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Sofia Lindh
Butikssäljare 

Tel. 0702-89 73 73
sofia@jicon.se
Bild på Helene Jancev - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Helene Jancev
Butikssäljare

Tel. 0707-42 21 06
helene@jicon.se
Bild på Lennart Thunberg - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Lennart Thunberg
Butikssäljare

Tel. 0707-42 38 45
lennart@jicon.se
Bild på Sandra Olsson - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Sandra Olsson
Lagerchef

Tel. 0707-40 72 60
sandra@jicon.se
Bild på Emil Danielsson - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Emil Danielsson
Lageransvarig

Tel. 0707-42 01 25
emil@jicon.se
    Bild på Jicon Works AB - Järnhandel för proffs Butiken
Telefon: 031-67 38 80

 
Gamla Kungsbackavägen 15
431 61 MÖLNDAL

 

 

 

   
   

 Bild på Jicon Works - Jicon Works AB - Järnhandel för proffs